تبلیغات
نرم افزارهای كمیاب و كاربردی , دانلود از اینترنت - چگونه فایلهای بزرگ خود را برای دوستانتان بفرستید؟

دانلود نرم افزار-ترفند ویندوز-كتابها و مجلات خواندنی-نرم افزارهای كمیاب-موبایل-اس ام اس جدید

چگونه فایلهای بزرگ خود را برای دوستانتان بفرستید؟

نویسنده :alireza
تاریخ:یکشنبه 6 آذر 1390-09:06 ب.ظ

این روزها زیاد پیش می‌آید که بخواهیم فایلهایی را برای دوستان یا همکارانمان بفرستیم … از فایلهای تصویری و ویدئویی تا اسناد و مدارک و فایلهای Office … متداولترین و بهترین راه ارسال فایل استفاده از ایمیل است. اما تمام سرویس دهندگان ایمیل برای میزان حجم فایلهایی که می‌توانید به یک mail ضمیمه کنید محدودیت قرار داده‌اند که متأسفانه میزان این محدودیت هم خیلی زیاد نیست. مثلاً در مورد Gmail این عدد ۲۵ مگابایت است. اما اگر بخواهیم فایلهایی به مراتب بزرگتر از این را ارسال کنیم دیگر نمی‌توانیم به امکانات خود سرویس دهنده پست الکترونیک بسنده کنیم.

شاید بهترین راهی که به ذهن برسد استفاده از سایتهای ارائه دهنده فضا برای ذخیره سازی فایل (مانند rapidshare یا ۴shared) باشد. اما این سایتها مدیریت خوبی در مورد حریم خصوصی فایلها ندارند. در مورد فایلهایی که شما نمی‌خواهید به جز گیرنده دست شخص ثالثی به آنها برسد این سایتها پیشنهاد خوبی نیستند چون ممکن هر کسی به طور اتفاقی لینک فایل شما را به دست آورد.

streaky

امروز سایت streaky را معرفی می‌کنیم. با این سایت به صورت رایگان و بدون نیاز به ثبت‌نام می‌توانید فایلهایی تا اندازه ۲ گیگابایت را به دوستانتان ارسال کنید. محیطش بسیار ساده طراحی شده. آدرس ایمیل خود و گیرنده(ها) را به همراه متن نامه (که اختیاری است) وارد می‌کنید. فایلهایتان را انتخاب می‌کنید و بر روی Upload files کلیک می‌کنید و کار تمام است! این سایت فایل را به گیرنده(ها) می‌فرستد و در انتها لینک همان فایل را به شما نیز می‌دهد تا اگر خواستید در مورد دیگری هم از آن فایل استفاده کنید. با انتخاب گرینه Delete files after first download فایلهای شما بعد از یک بار دانلود پاک می‌شوند! به این ترتیب خیالتان راحت می‌شود که به هیچ عنوان شخص ثالثی دستش به فایلهای شما نخواهد رسید.
Admin Logo
themebox Logo----------------------------