تبلیغات
نرم افزارهای كمیاب و كاربردی , دانلود از اینترنت - آپلود کردن همزمان در ۱۴ سایت مختلف

دانلود نرم افزار-ترفند ویندوز-كتابها و مجلات خواندنی-نرم افزارهای كمیاب-موبایل-اس ام اس جدید

آپلود کردن همزمان در ۱۴ سایت مختلف

نویسنده :alireza
تاریخ:جمعه 4 آذر 1390-01:51 ب.ظ

کسانی که زیاد فایل به اشتراک می‌گذارند یا فایلهای دیگران را دانلود می‌کنند حتما با سایتهایی مثل rapidshare و MegaUpload آشنا هستند. مشکلی که این سایتها دارند این است که اگر حساب کاربری پرمیوم نداشته باشید محدودیت زیادی برای کاربر ایجاد می‌کنند و فایلهایتان معمولا بعد از تعداد معینی دانلود پاک می‌شود یا با محدودیت بیشتری قابل دانلود است. از طرف دیگر آپلود کردن یک فایل در چندین سایت کاری بسیار وقتگیر است و از طرف دیگر پهنای باند زیادی هم مصرف می‌کند. امروز سایتی را معرفی می‌کنیم که این امکان را به شما می‌دهد که فایلهایتان را به صورت همزمان در ۱۴ سایت اشتراک‌گذاری مشهور آپلود کنید در حالی که فقط لازم است وقت و پهنای باند برای یک ارسال را متحمل شوید.

سایت uploading.to به شما این امکان را می‌دهد که فایلتان را به صورت همزمان در سایتهای که شکل لوگوی آنها را در نصویر زیر می‌بینید، آپلود کنید. 

در صورتی که نخواهید فایلتان در بعضی از این سایتها آپلود شود می‌توانید تیک کنار لوگوی آن را بردارید. در مرحله بعد فایلتان را انتخاب کنید (در صورتی که بیشتر از یک فایل را می‌خواهید انتخاب کنید روی file +1 کلیک کنید) و روی Upload کلیک کنید تا فرآیند آپلود فایل شما به سرور این سایت آغاز شود. بعد از پایان آپلود به سرور این سایت عملیات آپلود همزمان از سرور این سایت به این ۱۴ سایت آغاز می‌شود. شما در این سایت از مراحل لحظه به لحظه آپلود هر یک از این سایتها آگاه می‌شوید و به محض پایان آپلود در هر سایت از آن آگاه می‌شوید. در پایان لینک فایل شما در هر ۱۴ سایت به شما ارائه می‌شود.

 
Admin Logo
themebox Logo----------------------------