تبلیغات
نرم افزارهای كمیاب و كاربردی , دانلود از اینترنت - تنها کرک برایKaspersky Trial Resetter 2012 v2.3.0.41

دانلود نرم افزار-ترفند ویندوز-كتابها و مجلات خواندنی-نرم افزارهای كمیاب-موبایل-اس ام اس جدید

تنها کرک برایKaspersky Trial Resetter 2012 v2.3.0.41

نویسنده :alireza
تاریخ:جمعه 6 آبان 1390-11:24 ب.ظ

كرك برای تمدید مدت 30 روزه آزمایشی محصولات كاسپر

 

Kaspersky Trial Resetter 2012 v2.3.0.41  كارش اینه كه شما بتونین باهاش همیشه از كاسپراسكای استفاده كنین بدین صورت كه شما وقتی قسمت تریال 30 روزه نرم افزار رو فعال كرده و ازش استفاده كردین بعد از 30 روز می تونین با این برنامه باز هم برای 30 روز دیگه فعالش كنین و بدین ترتیب تا ابد ازش استفاده كنین بدون اینكه مشكل خاصی داشته باشین حتی می تونین همه آپدت های كاسپر رو هم اینطوری همیشه داشته باشین.

 

كسانیكه به هر دلیل به سریال یا Key معتبر دسترسی ندارند میتوانند با استفاده از این كركی كه لینك دانلود آنرا قرار میدهم پس از اتمام 30 روزه آزمایشی و با رعایت دستورالعمل نحوه استفاده از كرك مجدد 30 روز دیگر و بطور كامل از این محصول استفاده نمایند.
 
 

 

این كرك برای هر دو ویندوز XP و  سون وVIsta و برای نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آنها طراحی شده است.
 اموزش نحوه استفاده از این کرک در ادامه پست امده است....


اول از همه بزارین این فایل ریست تو حالت زیپ شده (با پسوورد) بمونه چون اگه اكستراكتش كنین كاسپر سریعا اونو ویروس فرض كرده و حذفش می كنه پس بزارین همون زیپ شده بمونه و هر ماه یكبار كه خواستین ریستش كنین به نحوی كه خواهم گفت بازش كنین و ازش استفاده كنین.

 


نحوه ریست كاسپراسكای:

ابتدا اینترنتتون رو دیسكانت كنین و قبل از باز كردن فایل زیپ ابتدا باید به قسمت setting و بعد option كاسپراسكای برین و تیك قسمت enable self-defense رو بردارین و بعد روی آیكون كاسپراسكای در قسمت taskbar كنار ساعت راست كلیك كرده و گزینه exit رو بزنید. بعد از اینكار حالا وارد فایل زیپ شده و روی این برنامه كلیك كنید تا شروع به ریست كردن بكنه. بعد از مدتی ریست كردن تموم شده و خود كاسپر اتوماتیك صفحه فعال سازی رو خواهد آورد كه اونجا هم روی قسمت activate trial version كلیك كنین تا باز هم 30 روز فعال بشه و بدین ترتیب می تونین به صورت نامحدود و با تمام آپدیت های لازم از كاسپراسكای استفاده كنین و لذت ببرین.

 

دانلودهKaspersky Trial Resetter 2012 v2.3.0.41 با لینک مستقیم

پسورد پوشه زیپ:www.lordhack.com

 

 









Admin Logo
themebox Logo



----------------------------